У Каховському районі визначили суму, необхідну для придбання житла для дітей-сиріт

У Каховській райдержадміністрації протягом останніх тижнів працювала комісія щодо визначення у 2019 році напрямів та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У ході роботи члени комісії ознайомилися із порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженим відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 та механізмом її отримання.

За результатами роботи комісії та першого її засідання після вивчення пакету документів, прийнято рішення визначити такими, що мають право на отримання грошової компенсації для придбання житла  6 осіб. Документи направлені на розгляд відповідної обласної комісії.

А в понеділок, 19 серпня,  в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням заступника голови Наталії Нелюбіної відбулося чергове засідання комісії, обумовлене необхідністю внесення змін до раніше прийнятого рішення.

Комісією розглядалося питання щодо уточнення пропозицій до Херсонської обласної державної адміністрації стосовно потреби коштів субвенції з державного бюджету на придбання житла і виплати грошової компенсації. Окрім членів комісії у засіданні взяли участь двоє заявників, особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Юлії Ільїної, наразі виникла додаткова потреба в коштах для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення у зв’язку зі зверненням ще 2 осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування яка становить 668422 грн.

Члени комісії поспілкувалися із заявниками, детально розглянули надані пакети документів про виплату грошової компенсації для придбання житла та прийняли рішення визначити уточнену потребу в коштах для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення з метою придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа для 8 осіб в сумі 2673688 грн. Зазначені рішення затвердять шляхом видання відповідного розпорядження голови районної державної адміністрації.