У Каховському районі до адмінвідповідальності притягли матір восьмикласника, який цькував молодшого учня

В поліцію надійшло колективне звернення від адміністрації однієї зі шкіл Каховського району. Йшлося про те, що учень 8 класу усіляко ображає та принижує шестикласника. Виховні бесіди з 15-річним учнем та його батьками не змінюють ситуацію, підліток продовжує знущатися над шестикласником, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Ювенальні поліцейські провели перевірку, поспілкувалися з жертвою булінгу, його кривдником, їх батьками, педагогічним колективом та іншими учнями. Встановлено, що восьмикласник з початку року словесно принижував учня, примушував його говорити нецензурні слова та знімав це на камеру телефона. Також кривдник примусив школяра обмотатися плівкою і під виглядом участі у флешмобі теж знімав це на телефон. Зі слів потерпілого хлопчика, старшокласник ще просив його виносити з дому гроші й інструменти батьків, потім передавати це йому.

Під час бесіди з матір’ю булера та повідомила, що намагається вплинути на поведінку сина, але їй це не вдається, хлопець не слухається.

З кривдником поліцейський провів профілактичну бесіду, у відношенні його матері складено адміністративний протокол за ст.173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, ювенальний поліцейський провів виховні бесіди з іншими учнями школи, які були очевидцями знущань та спокійно спостерігали за цим. Дітям пояснили неприпустимість подібної поведінки і правові наслідки систематичного цькування.