У Каховський відділ поліції призначений новий керівник

Новим керівником Каховської поліції став полковник Вадим Парфентьєв. Його представив очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На нараді, яка відбулася в актовій залі Каховського відділу поліції, були присутні особовий склад підрозділу, керівництво районної влади, Горностаївського, Верхньорогачицького, Великолепетиського, Іванівського та Нижньосірогозького відділень поліції.

Вадим Михайлович Парфентьєв народився у 1976 році в м. Ворошиловград (нині Луганськ). У 1994 році вступив до Чернігівського училища внутрішніх справ МВС України. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1997 році дільничним інспектором міліції в м. Чернігів, де пропрацював 4 місяці.

Після цього присвятив себе службі в оперативних підрозділах. За час своєї роботи пройшов шлях від оперуповноваженого до керівних посад. Свого часу працював заступником начальника управління карного розшуку УМВС України в Чернігівській області, очолював Чернігівський міський відділ УМВС, Іллічевський міський відділ, Одеське міське управління, був помічником начальника Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі. До призначення на Херсонщину був начальником Київського відділу поліції в м. Одесі.