У Каховці завершилась Січ на Івана Купала

Захід проходив у сосновому борі на березі Каховського водосховища. В таборуванні взяли участь курені Каховської паланки УДЮТ «Січ», «Скіф» (Каховська гімназія), «Мандрівник» (СЗОШ №2), «Джура» (ЗОШ №4), «Козацька люлька» (ЗОШ №5) та військово-патріотичний гурток «Сокіл» (ЦДТ).

Відкриття табору розпочалось традиційним підняттям прапорів – України та Січового.

На відкритті були присутні організатори заходу наказний отаман Григорій Мінський, наказний осавул Василь Безкоровайний, міський депутат Олександр Глущенко, начальник міського відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, а також начальник міського відділу освіти Михайло Гончар.

Із теплими та щирими словами привітань звернувся до молодих козачат голова організаційного комітету «Січі на Івана Купала», постійний партнер та спонсор молодіжного козацького руху на Каховщині, депутат районної ради Олександр Бойко.

Приємністю стало те, що таборування на свято Івана Купала є ювілейним, адже традицію виїздів каховські козачата та козаки підтримують вже цілих 20 років!

«Січ на Івана Купала» точно залишаться у пам’яті каховських козачат, адже програма табору була насичена новими змаганнями, різноманітними конкурсами, іграми. На усіх галявинах майоріли дівочі вінки, змайстровані на різний лад.

Та навіть більше цього року на Січі розгорнулось справжнє костюмоване театральне дійство із різноманітними істотами та героями (мавки та різна нечисть), що пов’язані із східнослов’янським святом Купала.

Не обійшлось і без купальського вогнища, якому приписують магічні здібності очищення. Стрибали усі: і дорослі, і діти!