У Каховці вирішили розірвати контракт з директоркою лікарні

Достроково розірвати контракт та звільнити з посади директорку Каховської центральної лікарні вирішили після проведеного аудиту, – про це повідомляє Каховська міськрада. Ревізією встановлено фінансових порушень більше, ніж на 14 млн грн.

Каховська міськрада отримала результати ревізії Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області про результати проведеної ревізії в КНП “Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради”.

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 14 млн 279 тис. 66 гривень.

За результатами ревізії керівнику медзакладу направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень. За допущені порушення фінансової дисципліни на 6 посадових осіб складено протоколи за ст. 164-2 КУпАП “Порушення законодавства з фінансових питань”.

На сторінці Каховської міської територіальної громади зазначено, що міським головою прийнято рішення про розірвання контракту з директором КНП «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» Оленою Мазур та звільнення її з займаної посади.

Нагадаємо, що в цьому році проводилось службове розслідування з питання ефективного використання бюджетних коштів та коштів підприємства, здійснення керівництва виробничо-господарською та фінансово-економічною діяльністю закладу. В результаті чого Олена Мазур отримала догану.

Ще один скандал навколо директорки Каховської лікарні виник в липні з приводу можливого приховування незаконних офтальмологічних операцій в Каховській ЦМЛ.

На разі триває ще одна перевірка щодо готовності лікарні до роботи в умовах дії карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби.