У Каховці відзначили 9 травня

Урочистості розпочались ще увечері 8-го травня. Біля ста чоловік прийшли о 23:01 до Вічного вогню. В такий спосіб уже 3-й рік поспіль каховчани разом із усією Європою вшановують пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні.

Попри малоінформативну організацію заходу місцевою владою та негоду, а зрештою – відміну офіційної урочистої частини, бажаючих долучитися до «Першої хвилини миру» було значно більше, ніж у попередні роки.

Вчора, 9 травня, урочистості почалися з ходи, що стартувала від дубів у центрі міста і крокувала до меморіалу «Вічний вогонь» на міській набережній.

На мітингу поіменно згадали й всіх мешканців Каховки і Каховському районі, загиблих від рук російських окупантів і їх терористів-найманців в Донецькій і Луганській областях.

На набережній традиційно працювала виставка фотографій батьків і дідів мешканців Каховського краю, які брали участь у Другій світовій війні. Цікавість та попит до інсталяцій, як і кожного року, – високі.

Звісно, працювала й польова кухня. Та чомусь організована вона була так, що чимало мешканців міста її навіть не помітили.