У Каховці ситуація нормальна. Школи планують повернутись на дистанційку

У Каховці на Херсонщині школи планують повернутись на дистанційне навчання, є нестача ліків, не вистачає готівки.

Про це Суспільному розповів місцевий житель.

За його словами, у Каховці, у порівнянні з Новою Каховкою, Великою Олександрівкою та Херсоном, ситуація нормальна. Зараз військової техніки в місті немає.

“Роз’їжджають лише намісники на цивільному транспорті. Люди зайняті питанням виживання: в пошуках продуктів і ліків. З ліками є проблеми, є проблеми із паливом. Десь з 28 лютого чи 1 березня вже призупинили постачу палива. Зараз окупантів немає з 7 на 8 березня, коли вони влаштували бучу – була стрілянина і було дві людини поранено. Ще тиждень тому на перехрестях магістралей встановили блок-пости. Зараз продовжують їх укріплювати. Наприклад, навколо Каховки і Нової Каховки. Люди почали їздити з одного населеного пункту в інший. Наприклад із Сірогозів люди їздили в Херсон і в Нову Каховку. Деякі каховські підприємці почали їздити до нової Каховки на продуктові бази. Люди бояться, але їдуть. Світло є, зв’язок є, але слабкий, мобільний Інтернет також слабкий, проводовий – вже добу як немає. Катастрофа з готівкою. Той, хто отримав пенсію не може її зняти. В магазинах просять розраховуватися тільки готівкою”, – каже місцевий житель.

На території громади змінили час комендантської години – відтепер вона починатиметься з 20:00. Школи планують повернутись до дистанційного навчання. Крім цього, на двох локаціях змогли організувати гаряче харчування на двох локаціях міста. Про це йдеться на сторінці у Facebook Каховської територіальної громади.

Заступниця голови Каховської територіальної громади Галина Гондарева 11 березня під час ранкового ефіру розповіла, що з’єднувалися з бельгійським фондом, і громаді готові допомагати європейські країни.

“Питання тільки в тому, яким чином все це доправити. Зараз вивчають потреби лікарні, інспектується наявність ліків. Отримали пелети в лікарню, там тепло”, – каже Галина Гондарева.

джерело