У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх

З метою попередження протиправної поведінки неповнолітніх та проведення профілактичної роботи з ними у суботу, 18 серпня, відбувся вечірній рейд по центру міста.

До патрулювання залучилися спеціалісти відділу у справах дітей, управління освіти, інспектори ГФ “Щит” та представники поліції.

З молоддю та підлітками, які відпочивали в різних місцях центру Каховки, проводилися профілактичні бесіди, надавалися роз’яснення про відповідальність за різні види правопорушень.

З трьома неповнолітніми, які перебували в кампаніях, де вживалися спиртні напої, надалі буде проводитися робота. Спеціалісти зазначають, що працюватимуть не тільки з молоддю, а й батьками.

Особливу увагу під час рейду  було звернено на подвір’я по вул. Ф.Гаєнко, 17. Мешканці якого скаржилися на порушення правопорядку з боку неповнолітніх. Саме тому за час рейду фахівці тричі туди навідувалися. Кампаній дітей, що вживають алкоголь, не було виявлено, але з групою молоді, що відпочивала поряд, була проведена бесіда про дотримання порядку та тиші в нічний час.