У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»

У Каховці 12-14 липня відбувся ХІІІ мотофестиваль “Тачанка 2019”, який за два дні зібрав більше чотирьох тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів нашої країни, в тому числі і 510 байкерів та 39 музикантів. 

Мотогості фестивалю приїхали на залізних конях з 14 областей України: Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Київської, Харківської, Донецької, Вінницької, Полтавськаої, Сумської, Чернівецької, а також з Києв та Автономної Республіки Крим. Крім цього, мотофестиваль відвідало 6 іноземних байкерів: 3 – з Болгарії, 2 – з Молдови та один з Нової Зеландії. 

Організатори та ініціатори фестивалю: ММГО “Колеса Дракона” та відділ у справах молоді та спорту, які підготували багато традиційних і нетрадиційних заходів для учасників і гостей.

Вперше була проведена байкерська квест-гра “Валера, ти де?”. При підтримці ФГ «Шафран Любимівський» відбулась екскурсія до «Маленької Голандії». 

Не обійшлось без “Вечірніх посиденьок” від Карена Гамбаряна, а завдяки О. Філімонову гості «Тачанки 2019» побачили кращі музичні гурти: “Контрабаз” (Нова Каховка), “RED FOX” (Каховка), “Tractor Party” (Миколаїв), “Child Roland” (Херсон), “Ракета” (Одеса), “Роликс” (Херсон).

Гумористичні конкурси проводив Ю. Скляр; мотопарад, який очолювали місцеві байкери батько і син Левченки, Олексій “Лев” і Лев, а також після довгої перерви і президент мотофестивалю Олександр Зікранець (“Зікра”), колективне фото на монументі “Легендарна Тачанка”, яскраве мотошоу від фіналістів шоу “Україна має талант”, учасників мотошоу у понад 10 країнах Європи та ближнього зарубіжжя, призерів чемпіонатів по стантрайдингу України і Європи Андрія Головні і Славомира Хілінського. Їм чудово підіграв молодший “Лев”. 

Звісно, на фестивалі пройшов черговий чемпіонат по кастомайзінгу, які організували Андрій Мінський та Юрій Скляр; два рок-концерти (ведучі Юрій Скляр та Андрій Карєв); молодіжна дискотека; завдяки підтримці туристичній агенції “SIESTA” відбулось фаєр-шоу від новокаховської файєр-групи “Хорс” (керівник Ігор Остроумов), пивний чемпіонат від ТМ “Чернігівське” та від Руслана Скорохода; вручення спеціальних байкерських номінацій; був і вже традиційний “козацький куліш” від Каховського Козачого товариства (отаман і одночасно електрик фестивалю Григорій Мінський). 

Під час фесту «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Геннадій Гнатовський та Анна Забеліна) вели відеозйомки і надіємось, що скоро бажаючі побачать відеофільм “Тачанка 2019”. Фестиваль запам’ятався також завдяки фотографіям Костянтина Нечітовського. 

Головним режисером мотофестивалю “Тачанка 2019”, як завжди була талановита Світлана Зібіньова.