У Каховці проінспектували рекламні борди

Відділом містобудування та архітектури разом з відділом контролю за додержанням законодавства праці, благоустрою і паркування транспортних засобів 5 травня проведено обстеження стану рекламоносіїв на території міста.

Більша частина рекламних засобів, розміщених по вулиці Панкеєвській та вулиці Мелітопольській знаходяться у задовільному стані.

Одночасно з цим, виявлені порушення технічного та естетичного стану рекламоносіїв за наступними адресами: вул. Панкеєвська в районі АЗС «Фортуна», вул. Панкеєвська біля магазину «Везунчик», вул. Панкеєвська в районі Каховського РЕМ, по Семенівському шосе навпроти АТП 16555, вул. Мелітопольська біля будівельного майданчика, вул. Мелітопольська біля недобудованого ж/д № 34.

Власників вищезазначених рекламоносіїв попереджено про порушення законодавства про рекламу, а також визначені терміни щодо приведення даних рекламоносіїв у належний стан.

Також комісією виявлені 10 рекламних засобів, які встановлені з порушеннями законодавства про рекламу та без дозвільних документів.