У Каховці продовжуються профілактичні рейди щодо запобігання пияцтва серед дітей

У Каховці продовжуються профілактичні рейди щодо запобігання пияцтва та куріння у дитячому середовищі.

Так, 26 квітня представники робочої групи були провнспектували всі розважальні заклади, кафе та магазини, що працювали з 22:00 до 03:00 у Каховці.

Приємним став той факт, що працівники перевірених закладів не тільки знають, що неповнолітні з 22:00 до 06:00 години можуть перебувати в їхніх закладах лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує й несе за неї персональну відповідальність. Також, вкотре була згадана інформація про право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують їх вік і звісно про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Всього на вулицях міста було виявлено 3 дітей 15 років, з якими проведено профілактичну роботу, всі доставлені додому; роз’яснювальну роботу проведено з 8 дітьми у віці від 16 до 18 років.

Списки виявлених неповнолітніх будуть передані до загальноосвітніх закладів міста, учнями яких вони є, для проведення подальшої роботи. За результатами рейду складені відповідні акти.