У Каховці перепоховають загиблих солдат часів Другої Світової війни

В суботу, 28 жовтня, о 13:00 у парку Слави відбудеться перепоховання загиблих солдат часів Другої Світової війни. Каховчан запрошують вшанувати пам’ять 62 бійців, що боронили територію нашого міста.

Нагадаємо, 22 червня робітники газової служби випадково натрапили на страшну знахідку. Біля АЗС «Онікс» було виявлено людські черепи. Викликані на місце знахідки пошуковці військово-патріотичного клубу «Каховка» до вечора цього дня вважали, що знайдено невідоме поховання оборонців Каховки 1941 року. Та здавалось, що тут поховані не більше 4-6 солдат.

Та це був лиш перший день «бою» за повернення загиблих із небуття. Протягом 9 важких днів сповнених кропіткої праці, під променями палючого сонця пошуковці діставали останки одного за одним… 30 червня члени клубу «Каховка» звітують про поховання 62 бійців, загиблих 1 листопада 1943 року під час визволення Каховки від німецьких загарбників. Двоє серед них вже відомі: молодший лейтенант Іван Платонович Соколов, 1918 р.н., та сержант, нагороджений двома медалями «За відвагу» Дмитро Павлович Ревашин.