У Каховці не продаватимуть спиртне вночі

Рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв після 23:00 до 6:00 у магазинах прийняла Каховська міська рада на черговому засіданні сесії 29 квітня. Продовжити вечірку зі спиртним можна хіба що в ресторані чи барі.

Зауважимо, що заборона розповсюджується на всі населені пункти Каховської громади. Тобто не продаватимуть спиртне не тільки у Каховці, а й Малокаховці, Коробках, Роздольному, Чорноморівці та Вільній Україні.

Проєкт рішення підтримали усі депутати, окрім Олександра Білодіда від Партії Зелених України та Олександри Аркуші від «Пропозиції», які вирішили «утриматись».

За даними відділення поліції №1 Каховського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області протягом 2020 року за ст.178 КУпАП (розпивання спиртних напоїв в громадських місцях і поява в громадському місці у п’яному вигляді складено 473 адміністративні постанови по Каховці, 39 адміністративних постанов у селі Малокаховка, 21 адміністративна постанова – Роздольне, 8 адміністративних постанов – Чорноморівка, 7 адміністративних постанов – Коробки та 1 адміністративна постанова у селі Вільна Україна.