У Каховці хочуть позбавити декількох людей звання “почесного” громадянина

У Каховці хочуть позбавити звання “почесних” громадян міста одразу декілька осіб. Зокрема, без “почесного” можуть залишитися маршали Будьонний, Ворошилов та перший секретар Каховського міськкому Компартії УРСР Володимир Махлай.

Про це 3 серпня, в ході засідання комісії з питань найменувань і пам’ятних знаків повідомила начальниця відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю міськради Оксана Іотова.

Про необхідність виконання закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” нагадав у листі до міської влади депутат Верховної Ради Ігор Василів.

Крім цього, найближчим часом необхідно замінити таблички зі старими радянськими назвами вулиць, що були перейменовані раніше. Всього у відділі архітектури нарахували 115 таких табличок по місту.

Також вирішити треба питання з трьома вулицями, що підпадають під закон, але так і не були перейменовані. Це вулиці Островського, Жовтнева та Партизанська.