У Каховці готуються до проведення молодіжного табору

Минулого тижня відбулася зустріч регіонального представника програми “Мріємо та діємо” Олександра Кобця з міським головою Віталієм Немерцем, його першим заступником Галиною Гондаревою та представниками відділу у справах молоді та спорту Сергієм Кашуліним і Владиславою Базилевич, під час якої обговорювали плани спільної роботи на 2022 рік, повідомляє Каховська міська рада.

І ось вже 27 січня до Каховки завітали делегати організації “Будуємо Україну разом” на чолі з координаторкою Вікторією Корнелюк. Разом з заступником начальника відділу у справах молоді та спорту Владиславою Базилевич та волонтером  Сергієм Уманцем вони відвідали майбутні локації для розміщення і творчої роботи: Каховський міський культурно-методичний заклад та площу Трудової слави, Каховський історичний музей, МПК “Меліоратор” та СК “Олімпійський”, сімʼї СЖО, берегову смугу поблизу колишньої нафтобази.

Сам молодіжний табір, за умови прийнятних карантинних обмежень, має відбутися у Каховці в квітні. Долучитися до нього зможуть молоді волонтери з усієї України та усі охочі з Каховської територіальної громади. 

Нагадаємо, що Будуємо Україну Разом – волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян. БУР виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на сході України. Проте з часом акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни.