У готелях і закладах відпочинку Новокаховської громади з’явилися туристичні буклети та карти

Відділ культури і туризму розповсюдив у туристичних закладах Новокаховської громади поліграфічну продукцію туристичного спрямування.

Про це повідомляє Новокаховська міська рада.

Враховуючи гостру необхідність закладів, що надають туристичні послуги, в різножанровій буклетній продукції, спеціалісти відділу культури і туризму Новокаховської міської ради розробили комплект з туристичного довідника «Новокаховська ОТГ», карти «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки», брошури «Архітектурні родзинки Нової Каховки» та п’яти буклетів: «Музеї Новокаховської ОТГ», «Місто з будинками у «вишиванках», «Історичні пам’ятки Новокаховської міської територіальної громади», «Нова Каховка кришталева» та «Нова Каховка екскурсійна».

Буклетна продукція дуже зручна у використанні, адже містить всю необхідну для туриста інформацію, з використанням QR-кодів сайтів закладів туризму, місцерозташування туристичних об’єктів та відеороликів про них, контактних телефонів і т.д.

8 липня начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна разом із головним спеціалістом відділу Богданом Кравчуком розповсюдили комплекти поліграфічної продукції в туристичних закладах громади: яхт-клубі «Maxim Marine», культурно-розважальному комплексі «Premier», водноспортивній базі «Katrin», комплексі відпочинку «Заплава», готелях «Ревлан», «Динамо», «Якорек», мінізоопарку «Казкова діброва» та виноробному господарстві князя П. М. Трубецького.

Найближчим часом продукція також буде надана для розповсюдження на базі зеленого туризму «Рибацький хуторок» та базі відпочинку «Находка». Продукція буде розміщена на рецепції кожного закладу, де туристи зможуть з нею ознайомитись.