У фундамент Центру олімпійських видів спорту «Н2О» заклали капсулу з посланням майбутнім поколінням

Сьогодні в Новій Каховці розпочалося закладання фундаменту майбутнього Центру олімпійських видів спорту «Н2О». Перед початком робіт у фундамент урочисто заклали капсулу з посланням майбутнім поколінням.

Сьогодні в Новій Каховці розпочалося закладання фундаменту майбутнього Центру олімпійських видів спорту «Н2О». Перед початком робіт міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, народний депутат Павло Павліш, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та міський голова Херсона Ігор Колихаєв заклали у фундамент капсулу з посланням майбутнім поколінням.

«Відправляємо вам це послання з вірою, що ви збережети і примножите спортивні здобутки наших сучасників, а пам’ять про них дбайливо передасте наступним поколінням. Ми сподіваємося, що наші зусилля, наші знання, наші досягнення допоможуть майбутнім поколінням зростати здоровішими, щасливішими, справжніми синами і доньками нашої богом данної України», — між іншим, сказано в посланні.

У заході також взяли участь перший заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв, заступник голови облради Генадій Лагута, депутат облради Володимир Хвостов, голова Каховської РДА Наталя Стаднік, голова Каховської райради Володимир Брусенський, заступник мера Херсона Олександр Лук’яненко, олімпійський чемпіон Сергій Чухрай, член олімпійської збірної України Ірина Новожилова.

Спорудження Центру олімпійських видів спорту «Н2О» в Новій Каховці  розпочалося  в червні в рамках президентської програми «Велике будівництво». Вартість проєкту — 434 млн грн, строк будівництва — 3 роки, генеральний підрядник — ТОВ «Абсолют-клімат».

Цьогоріч з державного бюджету на «Н2О» виділили 90 млн грн, співфінасування з міського бюджету складає 10 млн грн. Проєкт передбачає будівництва триповерхового спорткомплексу площею майже 8 тис. кв м з 3 басейнами та 5 спортивними залами для 22 видів спорту, конфернц-залом та кафетерієм.

Будівництво центру «Н2О» йде на ділянці міського парку між колишнім турготелем «Нова Каховка» і колишнім МРЕВ (пр. Дніпровський).