У дитячій команді новокаховської «Енергії» тренуються 5-7-річні футболісти

16 червня на центральному стадіоні «Енергія» з юними 5-7 річними футболістами та їх батьками зустрілися міський голова Володимир Коваленко і спонсор команди, депутат обласної ради Данило Репілевський. Дітям дали можливість потренуватися на полі. А потім зробили спільні фото і обговорили плани на майбутнє.

Про це повідомляє Радіо Нова Каховка.

– Чому ми обрали футбол? Бо це масовий вид спорту, найбільш популярний в Україні та світі, – розповів спонсор команди Данило Репілевський. – Тому ми почали підтримувати футболістів, створили свою команду. Зараз допомагаємо дитячому футболу. І плануємо в подальшому розвивати футбол – як команду «Таврія» Сімферополь, так і допомагати клубу «Енергія» Нова Каховка. Діти сьогодні у новій формі. Це наша допомога як меценатів. Ми з батьком максималісти – тож ставимо завдання футболістам на майбутнє – тільки перші місця, тільки перемога!

– Футбол – це система. Без дитячого футболу не буває дорослого, – зазначає міський голова Володимир Коваленко. – Коли років 15 назад в місті запровадили Програму розвитку футболу, ми почали з того, що збільшили кількість ставок дитячих тренерів з футболу. Розуміли, що спочатку потрібно виявити в місті дітей, які цікавляться цим видом спорту. А з певним часом він трансформується в дорослий футбол. Нині ми це чітко бачимо.

Змінюється склад депутатського корпусу. Але більшість депутатів підтримують дитячий футбол, і фінансування не зменшують. Тому система діє. В нас вже існує команда в другій лізі, професійно займається цим видом спорту, має намір базуватися у Новій Каховці команда «Таврія» Сімферополь. Ми спільно з депутатами обласної ради Репілевським Данилом Єдуардовичем і Репілевським Едуардом Вікторовичем маємо намір через державні програми, через залучення коштів міського бюджету створити цілу систему, яка буде приносити дітям здоров’я, а дорослим задоволення.

Разом з дітьми прийшли батьки, дідусі та бабусі, які із задоволенням спостерігали за тим, як 5-7 річні юні футболісти вправно ганяють м’яча на центральному стадіоні міста. Міський голова підтвердив – в місті все більше стає родин, які приводять своїх хлопчаків до дитячої футбольної команди. Він поспілкувався з батьками. А ті попросили про спільні фото. Хто знає, можливо саме серед цих хлопчаків нині підростають майбутні зірки новокаховського, а згодом – і українського футболу!

– Це абсолютно правильний вибір батьків! – запевняє міський голова. – Вони точно знають, що їхні діти будуть доглянуті, фізично розвинуті, зрозуміють, що таке колективна відповідальність, командний дух. Розів’ють в собі багато позитивних якостей, які дає футбол. Я це точно знаю. Бо у 7-річному віці батьки віддали мене до дитячої футбольної школи. І всі ці роки я вірою і правдою служу цьому виду спорту. Так само, як і громаді.

Тренер дитячої футбольної команди Анатолій Бакулін вперше у цьому році набрав таких юних футболістів. Але вже зумів пояснити їм, що таке дисципліна, охайний зовнішній вигляд і гра в команді.

В цьому році до команди набирають хлопчиків 2013-2014 років народження. Нинішні вихованці вже рік займаються. Зайняття безкоштовні. Команда діє при футбольному клубі «Енергія». Дбайливі спонсори – родина Репілевських та фірма «Агро» забезпечили команду новою формою, м’ячами.

– Запрошуємо батьків – наприкінці серпня приводьте своїх хлопчиків до нашої команди! – закликає Анатолій Бакулін. – «Енергії» потрібні футболісти! Та якщо ваші хлопчаки навіть не стануть зірковими футболістами, головна задача тренера – підготувати кожного з вихованців, щоб він у майбутньому став фізично здоровим юнаком, який любить футбол.

Для найменших футболістів тренування проводяться 2-3 рази на тиждень. Потім кількість тренувань і навантажень зростатиме. Тренуються на синтетичному полі «Дніпро». Приходьте! Приводьте своїх дітей. Подаруйте їм можливість відчути азарт гри, командну єдність та смак перемоги!