У депутатському корпусі Нової Каховки вкотре сталися зміни

У складі Новокаховської міської ради вкотре сталися зміни: від депутатського мандату відмовився Юрій Власов, його замінив Анатолій Гуртовий.

Депутат Новокаховської міської ради Юрій Власов («Нам тут жити») відмовився від депутатського мандату у зв’язку з обранням до Херсонської обласної ради. 

Замість нього обраним депутатом міська ТВК визнала наступного за черговістю Анатолія Гуртового. Відповідну інформацію на сесії міськради, яка відбулась минулого четверга, оголосила заступниця голови комісії Ніна Ликашева.

Анатолій Гуртовий склав присягу депутата, міський голова Володимир Коваленко вручив йому депутатське посвідчення.   

Відзначимо, що для Гуртового це вже третя депутатська каденція: 2010 року він обирався від Народної партії, 2015-го — від Партії місцевого самоврядування. Юрій Власов також був депутатом міської ради двох попередніх скликань: спочатку від Партії регіонів, а у 2015-2020 рр. — від ПМС. Щоправда, в Новій Каховці він більше відомий як успішний бізнесмен, власник супермаркету будматеріалів і мережі магазинів «Властелин».  

Нагадаємо, що раніше у Новокаховській міськраді Володимира Коваленка, обраного міським головою, замінила Олена Ходорковська («Слуга народу»), призначеного заступником мера Сергія Хоменка («Батьківщина») — Віталій Задирко, обраних до Каховської райради Людмилу Васильєву (ОПЗЖ), Дмитра Зінкевича (ОПЗЖ), Юлію Гаврилюк («Батьківщина») — відповідно Олександр КурасАліна Постова та Ігор Протоковило, а Павла Розломія («Нам тут жити»), який помер від коронавірусу — Олександр Курдов.