У День Незалежності новокаховська молодь приєдналася до національного флешмобу

24 серпня, в 30-ту річницю Незалежності молодь по всій Україні, від маленьких сіл до великих міст, об’єднавшись у команди, стала частиною Національного флешмобу «Молодь inUA».

Команда, яку зібрала КП «Агенція регіонального розвитку», на Центральній площі Нової Каховки, біля Палацу культури, через спільний малюнок намагалася донести ідею, що саме молодь є архітекторами сьогодення та майбутнього. Що саме молодь є рушійною силою у побудові країни мрії, заснованій на цінностях, важливих для молодих українок та українців.

Автором ідеї майбутньої роботи стала Єлизавета Романюта, випускниця Одеської державної академії будівництва та архітектури. Саме вона стала тією людиною, яка розробила ескіз малюнку, до намалювання якого під час заходу міг долучитися кожен охочий. Взявши в руки пензля та необхідну фарбу, кожен малював окрему частину малюнку.

Після заходу на платформі Молодь inUA роботи з усіх куточків країни будуть представленні онлайн і складені у велике цифрове полотно про бачення, цінності, і здобутки української молоді.

Саме на цій платформі з 1 по 10 вересня буде запущене онлайн-голосування, за результатами якого вся Україна обере три найкращі малюнки, які згодом команда Мріємо та Діємо допоможе перетворити в мурали у громадах їхніх авторів та авторок.

Більш детально про те як проходив захід можна ознайомитися на офіційній сторінці КП «Агенція регіонального розвитку».