У центральній лікарні Нової Каховки встановлять ще одну кисневу станцію

Про це на зустрічі з мешканцями Нової Каховки розповів голова Херсонської обласної державної адміністрації, кандидат у народні депутати по 184 округу Сергій Козир.

Про це він написав на сторінці у соціальній мережі.За його словами, невдовзі за рахунок державного бюджету в лікарню буде придбано ангіограф, МРТ та маммограф.

“Сьогоднішній день проводжу у Новій Каховці. Зокрема, зустрівся  із жителями вулиць Букіна  та Горького.  Перше питання, яке мені поставили люди – яким я бачу розвиток житлового фонду, адже він досить застарілий. Я добре розумію, що самотужки зробити утеплення будинку або ж ремонт дахів мешканці не можуть, адже це великі кошти. З  цього питання ми вже зустрічалися із міською владою Нової Каховки, тож і надалі будемо розглядати всі можливі варіанти, зокрема, для  надання безготівкових кредитів для ОСББ.

Обов’язково вирішимо і звернення новокаховчан щодо встановлення лежачих поліцейських біля новозбудованого ЦНАПу, адже поруч школа, а це – безпека дітей. Серед питань зустрічі – благоустрій території дитячого садочка «Червона квітка». Також невдовзі буде рішення стосовно  придбання в лікарню ангіографа, МРТ та маммографа”, – повідомив Сергій Козир.

За матеріалами сторінки Козир Сергій. Слуга Народу – округ 184