У Будинку культури Таврійська ідуть останні приготування до відкриття глядацького залу

У Будинку культури Таврійська ідуть останні приготування до відкриття глядацького залу. На Новий рік будівельники закінчили свою частину роботи, залишилось змонтувати сцену. Надвечір в середу, 10 січня, із Харкова прибули нові крісла для глядачів.

Під час реконструкції встановлено 24 нових сучасних освітлювальних прибори. Тільки на освітлення та акустичне обладнання залу витрачено 640 тис. грн.,  змонтована спеціальна операторська для звукооператора і налаштування звука і світла в залі.

Після реконструкції залу проведення концертів та інших заходів стане можливо супроводжувати будь-якими спецефектами, в тому числі з елементами піротехніки. Для цього над дахом Будинку культури зроблено спеціальний отвір, який автоматично відкривається для створення витяжки і кондиціювання повітря в залі.

Нагадаємо, що кошти на капітальній ремонт Будинку культури надійшли з держбюджету за сприяння народного депутата України Івана Вінника.

На даний час в міському Будинку культури займається 120 дітей. Створення сучасних комфортних умов для занять мистецтвом в Будинку культури, автономне опалення, тепле відношення до артистів і глядачів дає можливість давати концерти протягом кількох годин. Наприклад, як минулого року на День міста, коли концерт тривав чотири години. Раніше, коли не було опалення, концерт тривав не більше, ніж 45 хвилин.