У Бериславі відкрилося оновлене відділення “Ощадбанку”

Минулої п’ятниці, 3 листопада, відбулось урочисте відкриття оновленого відділення “Ощадбанку” в Бериславі.

Сучасний дизайн, комфортні умови обслуговування та очікування клієнтів, кімната для переговорів, привітний висококваліфікований персонал – саме так сьогодні виглядає установа «Ощадбанку» нового типу.

Обслуговування клієнтів відбувається у форматі відкритого простору, де відсутні кабінети, бар’єри та коридори. Це надає клієнтам можливість не лише швидко здійснити будь-яку банківську операцію, а й опанувати альтернативні канали банківського обслуговування.

Для зручності клієнтів на вході у відділення працює зона цілодобового самообслуговування “24/7” із банкоматом та платіжним терміналом.

Почесні гості – начальник філії Херсонського обласного управління «Ощадбанку» Володимир Дубровський, голова райдержадміністрації Олександр Гомон, міський голова Олександр Шаповалов та керівник апарату РДА Тетяна Юшко – перерізали символічну стрічку на знак відкриття оновленого відділення. 

Нове обличчя установи стало приємним сюрпризом для відвідувачів. Відкриття цього відділення – це важлива подія для міста і району.