У Бериславі відбулося театралізоване дійство “Добрий вечір, щедрий вечір”

13 січня на площі Перемоги, біля головної ялинки Берислава, відбулося яскраве театралізоване дійство за народними традиціями “Добрий вечір, щедрий вечір”. Під тематичний музичний супровід колоритні персонажі в автентичних костюмах Маланки, Василя, Кози, Собаки, Щедрівників розважали жителів міста.

Головним моментом народного дійства було “вмирання” і “воскресіння” Кози, що символізувало прихід нового року. Аматори мистецтва вітали зі Старим Новим Роком, бажали щастя, довгого віку та вдачі у новому році, демонстрували глядачам свої вокальні здібності та артистичний талант, виконуючи щедрівки та святкові пісні.

Учасники дійства мали змогу відчути та поринути в атмосферу святкування за українськими традиціями та звичаями, зустрічали щедрувальників усмішками, аплодисментами та приймали активну участь в хороводах.

Під час заходу діти мали можливість відвідати творчу майстерню “просто неба” з виготовлення виробів із солоного тіста у стилі “Хенд – Мейд”. Юні творці з задоволенням та захопленням розфарбовували символи новорічних свят та з радістю брали додому на згадку власноруч виготовлені прикраси.

Театралізоване дійство “Добрий вечір, щедрий вечір” підготували творчі працівники районного Будинку культури, Козацького селищного та Одрадокам’янського сільського Будинків культури, Бериславської дитячої музичної школи, Центральної та дитячої районної бібліотеки.

На завершення дійства перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш привітала усіх бериславців із новорічними святами, подякувала працівникам культури за яскраву підготовку новорічних свят та вручила щедрувальникам солодкі подарунки.

Свято вийшло гарним, яскравим та феєричним.