У Бериславі відбулось перше шоу лігі сміху “Beryslav Open Smile”

14 грудня в Бериславському районному будинку культури пройшли перші виступи в лізі сміху “Beryslav Open Smile”. Учасниками  гумористичного шоу стали команди школи № 1 “Пірати Каховського моря”, школи №3 “180 і нижче”, педагогічного колледжу “Teachers” та медичного коледжу “Валянки”.

Оцінювало учасників почесне жюрі у складі голови районної державної адміністрації Олександра Гомона,голови журі та членів журі: першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш, начальника відділу культури районної державної адміністрації Людмили Полегенко та завідувача районним методичним кабінетом Наталії Литвиненко. Перед журі стояла задача оцінити виступи команд, артистичність, домашнє завдання, гостроту розуму конкурсантів.

Темою першої ліги сміху було обрано “Берислав – моє рідне місто”. Командам було запропоновано чотири конкурси: привітання “Жменька сміху всім на втіху”, домашнє завдання “Всі дороги ведуть в Берислав”, біатлон та відеоконкурс “В кадрі – Берислав і бериславці”.

Усі учасники мали свій неперевершений стиль та особливий гумор, продемонстрували глядачам та членам журі дотепність, новизну та оригінальність виконання жартів, вправність у розмовному жанрі, вокальні та хореографічні здібності.

Кожна з команд-учасників була нагороджена дипломами, кубками та солодкими подарунками. 


У номінації “Драйв” за дотепність, кмітливість учасників перемогу отримала команда “Teachers”.


Команда “180 і нижче” виборола перемогу у “Креатив” за новизну, оригінальність та дотепність постановок.


У номінації “Шоу” , за вміння триматися на сцені, високий художній рівень виконання перемогу отримала “Валянки”.


За належну техніку виконання гумору, у номінації “Жарт” перемогла команда “Пірати Каховського моря”.


Зі своєю задачею всі учасники справилися на “відмінно”: непримиренна боротьба команд і підтримка залу були тому підтвердженням. Сміх у залі й оплески не втихали ні на хвилину.