У Бериславі пройшла вулична акція до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і в цей день світ відзначає 26-у річницю кампанії “16 днів активних дій проти гендерно зумовленого насильства”, ініційовану у 1991 році Центром жіночого глобального лідерства.

Напередодні спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на центральній площі Берислава провели вуличну акцію “Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат”. До заходу долучились спеціалісти управління соціального захисту населення, відділу культури, центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Учасниці акції закликали громадян ліквідувати всі форми гендерно зумовленого насильства. Вони нагадають: якщо хтось страждає від домашнього насильства – не потрібно це терпіти й приховувати. Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися у цьому, прирікаючи себе і своїх дітей на довгі страждання. Сучасне розвинуте суспільство не сприймає насильства, а рішення проблеми заподіянням фізичного болю повинне раз і назавжди зникнути з «списку можливих варіантів».