У Бериславі організували збір гуманітарної допомоги для воїнів АТО

За ініціативи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Бериславської райдержадмінстрації районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти, молоді та спорту РДА організував збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які проходять службу на Сході нашої країни у зоні проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє Бериславська РДА

До акції “Допоможи бійцю АТО”, з нагоди відзначення Дня Небесної Сотні, долучилися колективи Бериславських №3, №5, Милівської, Степнянської, Максимо-Горьківської, Одрадокам’янської, Раківської, Новорайської, Веселівської, Шляхівської, Львівської, Ольгівської, Козацької, Новокаїрської, Червономаяцької, Качкарівської, Зміївських загальноосвітніх шкіл, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та депутат Херсонської обласної ради Віктор Деркач.

Посильну допомогу надали пенсіонери Любов  Рожко (с. Новий Берислав) та Тамара Мірошніченко (м. Берислав), які протягом усього зимового періоду плели шкарпетки українським бійцям.

Член центру допомоги АТО Вадим Чепурний та Олександр Хрипченко доставили на передову овочі, фрукти та понад 50 ящиків із крупами, макаронними виробами, солодощами, консервацією, засобами гігієни, шкарпетками і іншими предметами першої необхідності. Помандрували до захисників України і дитячі малюнки та власноруч виготовлені обереги.

Волонтерська робота на Бериславщині триває. Кожен може, у міру своїх сил та можливостей, допомогти нашим героям, підтримати нелегкий процес творення нашої державності.