У 184-му окрузі на Херсонщині зафіксували 11 порушень – поліція

Станом на 1 жовтня на Херсонщині поліція та представники громадянської мережі “Опора” зафіксували 11 порушень виборчого законодавства на проміжних виборах по одномандатному виборчому округу №184.

Про це під час брифінгу повідомив начальник поліції Херсонської області Олександр Прокудін.

“Поліція готова до того, що буде запекла боротьба, бо вже пішов жвавий процес. Тож, ми працюватимемо на упередження. За 31 день ми вже зафіксували 11 порушень. З них 2 – це підкупи, 2 – це перешкоджання виборчого права, 1 – хуліганство. По трьох вказаних фактах вже відкриті кримінальні провадження. Я хочу звернутись до усіх представників органів місцевого самоврядування, щоб утриматись від спокуси допомогти будь-яким політичним силам. Наше основне завдання – забезпечити, щоб вибори пройшли прозоро”, – розповів Олександр Прокудін.

За словами Олександра Прокудіна, поліція перевірятиме усі повідомлення, та реагуватиме у правовому полі.

“На кожну дільницю залучатимуть по 2 поліцейських, також правоохоронці працюватимуть на ОВК. У день виборів всі будуть нести службу в посиленому режимі. Вибори будуть проходити в режимі карантину, тож, не треба ризикувати і варто дотримуватись усіх необхідних карантинних вимог”, – каже Олександр Прокудін.

джерело