Триває реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Херсон»

Створити в Україні ще одне сучасне летовище, здатне приймати літаки класу Boing 737- 800, 900, 737-300 та Airbus 319, 320, 321, – мета реалізації президентської програми «Велике будівництво» в Міжнародному аеропорті «Херсон». 

Саме для цього в рамках національної програми триває реконструкція злітно-посадкової смуги. Її основу укріплять та влаштують бетонним покриттям. Також смугу продовжать і розширять.

Прокоментував хід реконструкції заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко: «Зараз херсонський аеропорт – один із перших у країні, на яких почалося масштабне оновлення. Нова смуга зможе приймати до 15 рейсів на добу. У сучасному світі регіональний аеропорт високого рівня – уже не розкіш, а звичайна людська потреба».

Додамо, що злітно-посадкову смугу в аеропорту Херсона збудували ще у 1979 році. У червні 2019 року президент Володимир Зеленський побував тут вперше на посаді глави держави, побачив стан аеропорту і поставив завдання про його реконструкцію.

Нагадаємо, що херсонський аеропорт увійшов до Державної цільової програми розвитку аеропортів, у якій передбачається 320 млн грн на реконструкцію його злітно-посадкової смуги. Ремонтні роботи розпочалися у вересні