Три «проблемних» авто виявлено під час перереєстрації в Новій Каховці

Минулого тижня в сервісному центрі МВС № 6545 міста Нова Каховка під час проведення реєстраційних операцій виявлено три транспортних засоби, що «мають проблеми» із законом. Про це інформує регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області.

В ході експертного дослідження автомобіля «Mercedes-Benz 200D» з’ясувалося, що номер двигуна нанесений саморобним способом. Під час проведення експертизи автомобіля ВАЗ – 2121 встановлено факт повного знищення первинного номера двигуна. А експертна перевірка автомобіля «Nissan Sunny» виявила, що ідентифікаційний номер двигуна піддавався частковим змінам.

Як свідчить статистика, цього року під час надання послуг в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області виявлено 8 транспортних засобів із зміненими номерами кузова, ще 4 – з підробленими номерами двигуна.

Для того, щоб уникнути ризику купівлі автівки сумнівного походження, РСЦ радить оформлювати договори купівлі-продажу безпосередньо в сервісних центрах МВС та за допомогою фахівців перевіряти авто.