Треш і пісні Кіркорова: що новокаховчани пишуть у соцмережах про підготовку до Дня міста

У суботу, 28 вересня, в Новій Каховці святкуватимуть День міста. На офіційному сайті Новокаховської тергромади опублікована програма святкових заходів, які розпочнуться 26 вересня з відкриття «Таврійського ярмарку».  А усі головні події відбудуться 28 вересня на центральній міській площі.

Тим часом, у Фейсбуці новокаховчани обговорюють підготовку і програму святкування Дня міста (орфографія збережена).

«Нещодавно проходила репетиція до дня міста! Школярів старшокласників примусили танцювати вальс під пісню філіпа кіркорова! І це у 21 століті в Українському місті Нова Каховка! Який відстій, який несмак!!!!»

«Складається враження, що сценарії до свят в місті знаходять на свалці історії, а щось нове і сучасне забороняється»

«ЭТО ТРЕШЬ!!! Кто придумал эту программу???? Они забыли что в городе есть МОЛОДЕЖЬ!!! ПОЛНЫЙ ПРОВАЛ!!!»

«Мне кажется именно эту программу я видел лет 10-15 назад. Всё ок же шахматы, всё тот же оркестр… Много можно перечислять. А что нового появилось?»

«Скучненько однако!!! Кому такое может быть интересно, разве что пенсионерам»

«Как всегда программа для пенсионеров каждый год одно и то же»

«Программа обнять и рыдать»

«Для тех, кому за 300»

«Достали уже эти низкопробные коллективы (гурт “Синяя птица” – ред.)! Неужели нельзя пригласить молодых, толковых прогрессивных? Так скучаю по качественному рок’н’роллу!»

До цього додамо, що за інформацією редакції, новокаховські бюджетники знову братимуть участь у святкових заходах у «добровільно-примусовому порядку».

Нагадаємо, що раніше городяни критично висловлювались щодо офіційної програми святкування в місті Дня незалежності.

Також нагадаємо, що наприкінці зими в Новій Каховці відзначають ще й День народження міста. У 1952 році, 28 лютого, Президія Верховної Ради УРСР присвоїла населенному пункту будівництва Каховської гідроелектростанції статус міста й назву «Нова Каховка».