Таврійський дитсадок отримав нові матеріали за рахунок гранту від Благодійного фонду Івана Вінника

5 квітня таврійський дитсадок «Джерельце» відвідав Валерій Брусенський, керівник Благодійного фонду Івана Вінника. Він привіз методичні матеріали, які ДНЗ отримав за рахунок гранту від фонду за перемогу в конкурсі «Успішна дитина – запорука сильної країни!».

У грудні минулого року «Джерельце» виграло конкурс малих грантів «Успішна дитина – запорука сильної країни!», який проводив Благодійний фонд Івана Вінника для освітніх закладів, розповіла завідувачка дитячим садком Лідія Зоря.

Таким чином депутат Верховної Ради Іван Вінник намагається підтримувати та стимулювати ініціативи установ, які займаються розвитком дітей поза затверджених навчальних планів. Пріоритет надавався проектам, які мають довгострокову перспективу подальшого розвитку дитини.

Як розповіла Лідія Зоря, їхній проект відповідав вимогам конкурсу, оскільки стосувався навчання за методикою педагога-гуманіста Марії Монтессорі, яку в «Джерельці» впроваджують давно. Але методичні матеріали, якими користуються вихователі, потребують оновлення і осучаснення. Тому завідувачка зважилась взяти участь у конкурсі і представити свій проект.

Всього на конкурс було подано 26 заявок від навчальних закладів Нової Каховки, Бериславського, Великолепетиського, Великоолександрівського та Нововоронцовського районів. Переможцями ж стали сім проектів, з яких два з Нової Каховки і третій – таврійського дитсадка «Джерельце».

Валерій Брусенський привіз лише частину методичних матеріалів, стільки всього корисного і нового замовила Лідія Зоря за рахунок гранту в 30 тис. грн. До того ж, Іван Вінник планує відвідати «Джерельце», щоб особисто вручити завідувачці ноутбук, який вона замовила додатково до отриманого гранту, як вкрай необхідний дошкільному закладу для роботи.