Таврійська театральна студія «Акцент» стала володарем гран-прі обласного конкурсу «Театральна весна Херсонщини»

Понад півтора десятка аматорських театральних колективів Херсонщини цими вихідними в Бериславі тішили глядачів своїм мистецтвом перевтілення.

Колектив театральної студії «Акцент» з Таврійська привіз на фестиваль виставу «Мама, папа, я – счастливая семья?» за п’єсою сербської журналістки Біляни Срблянович «Семейные истории».

Ця постановка режисера і художнього керівника студії «Акцент» Олександра Голубєва, яка не залишила байдужими ані глядачів, ані журі фестивалю, засвідчила, що театральна майстерність таврійських артистів стає все більш професійною. Декорації, якість сценографії, використання музичного оформлення, освітлення, грим, і, безперечно, гра юних артистів – все вказувало, хто цього року був кращим з кращих. До речі, приз за кращу жіночу роль у виконанні Дар’ї Ворожищевої також досталась студії «Акцент».

По закінченню спектаклю журі стоячи аплодувало грі вихованців Олександра Голубєва.  

До речі, перше місце журі фестивалю присудило народному театру юного глядача Новокаховського міського палацу культури (режисер Анатолій Лазарєв). 

З виставою «Мама, папа, я – счастливая семья» артистів з Таврійська запросили виступити на сцені обласного театру імені Миколи Куліша. Після 9 травня, за словами директора міського Будинку культури Зої Штефан, цю п’єсу побачать і мешканці Таврійська.