«Таврія» втратила домашню перемогу на останніх хвилинах гри

Сімферопольська «Таврія» 1 жовтня на своєму полі зіграла матч 11-го туру чемпіонату України з футболу (друга ліга, Б). Суперником кримчан був новачок ПФЛ «Вікторія» із смт Миколаївка (Сумська область). Поєдинок завершився з нічийним рахунком – 1:1.

Нажаль, остаточні цифри на табло не відображали результат тієї гри, яка точилася на полі. Господарі повністю контролювали хід поєдинку. Ще в першому таймі кримчани, як мінімум могли забивати чотири м’ячі, але на томість забили лише один. На 45 хвилині, влучним ударом з 11-метрової позначки відзначився Бойко.

У другій сорокап’ятихвилинці сімферопольці збільшили темп гри, змусивши гостей постійно фолити на підступах свого штрафного майданчику. В результаті, на 75 хвилині «Вікторія» залишилася в десятьох. Здавалося, що перемога і залікові три бали вже у «кишені» футболістів «Таврії». Але, на останній хвилині матчу гості змогли реалізувати свій, чи на єдиний гольовий момент. Після подачі кутового, Чередніченко першим встиг до м’яча, зрівнявши ударом головою рахунок зустрічі – 1:1.