«Таврія» вийшла до 3-го раунду Кубка України

В Мар’янівці 18 серпня відбувся матч 2-го етапу Кубка України. На стадіоні «Мар’янівський» сімферопольська «Таврія» зустрічалася з черкаським «Дніпром» і перемогла з рахунком 3:2, повідомляє офіційний сайт клубу.

Ще в першому таймі глядачі стали свідками п’яти голів, які на двох забили команди. Першими на 16-й хвилині відзначилися сімферопольці. М’яч на свій рахунок записав Барладим. Але не довго раділи прихильники кримчан. Через дві хвилини черкащани зрівняли рахунок. А на 22-й вийшли вперед.

Футболісти «Таврії» швидко оговталися. Спочатку Бойко зрівняв рахунок. А за 7 хвилин до кінця першого тайму Кривич шикарним обвідним ударом в дальній від голкіпера кут знову вивів підопічних Пучкова вперед.

Рахунок на табло не змінився і після другої сорокап’ятихвилинки. Таким чином фінальний свисток арбітра матчу зафіксував 3:2 на користь сімферопольців, які пробилися до третього етапу Кубку України.

Повтор гри можна переглянути за посиланням.