«Таврія» вдесятьох вирвала перемогу у «Балкан»

Вчора, 9 квітня, в селі Маяки (Одеський район Одеської області) відбувся виїзний матч 16-го туру Чемпіонату України (друга ліга, група Б). На стадіоні ім. К. Любчика сімферопольська «Таврія» зустрічалася з «Балканами». Поєдинок видався досить напруженим і тримав інтригу в рахунку до самого фінального свистка.

Вже на 6-й хвилині півзахисник «Таврії» Максим Богданов вивів сімферопольців вперед. До кінця першої половини гри обидві команди мали декілька непоганих моментів для взяття воріт, але рахунок на табло так і не змінився.

У другому таймі господарі заволоділи ініціативою у поєдинку. На 65-й хвилині гості залишилися у меншості. Захисник «Таврії» Олександр Шевченко, рятуючи свою команду сфолив на гравцю «Балкан», поблизу штрафного майданчика. Суддя розцінив порушення як фол останньої надії і показав футболісту червону картку.

Залишившись вдесятьох сімферопольці не стушувалися. Вдало відбиваючи атаки, підопічні Олега Федорчука гостро контратакували. У свою чергу, господарі мали можливості аби забити. Дві стійки, поперечина та самовіддана гра гостей не дозволили «балканцям» розмочити рахунок. А за 5 хвилин до кінця основного часу кримчани провели стрімку контратаку, підчас якої півзахисник Євгеній Білокінь, побачивши, що голкіпер суперників вийшов далеко вперед, гарним ударом з центра поля перекинув його і подвоїв рахунок матчу.

До кінця зустрічі цифри на табло не змінилися. «Таврія», перегравши «Балкани» 2:0, продовжує зберігати чудові шанси на вихід до першої ліги.

Варто зазначити, що цю перемогу «Таврія» присвятила принцу Філіпу Еденбургському (чоловіку королеви Великобританії Єлизаветі II), який помер 9 квітня, у віці 99 років.