«Таврія» поступилася «Олександрії» в Кубку України

22 вересня в Мар’янівці відбувся матч 1/16 фіналу Кубка України з футболу. «Таврія» на своєму полі приймала команду з прем’єр ліги – «Олександрію». Не дивлячись на рахунок 1:3, кримчани змогли дати бій своєму більш статусному супернику.

«Олександрійці» вже до середини першого тайму, завдяки голам Рибалка та Кожушка, повели в рахунку 2:0. До честі футболістів сімферопольскої команди, вони не знітились і не опустили рук. На 34-й хвилині, після вилучення гравця суперників, Барладим реалізував пенальті і звів відставання в рахунку до мінімуму 1:2.

У другій сорокап’ятихвилинці кримчани, заволодівши ініціативою у грі, пішли вперед, намагаючись переломити хід поєдинку. Нажаль, футболісти «Олександрії» змогли витримати атакуючи запал сімферопольців і забити вирішальний третій м’яч. Голом з пенальті відзначився Демченко.

Підсумковий рахунок 3:1 на користь гостей, які проходять далі, у 1/8 фіналу Кубка. У свою чергу, «Таврія» вже цієї неділі, 26 вересня, на виїзді зіграє матч чемпіонату України. Суперником кримчан буде «Скорук». Поєдинок відбудеться в Нікополі, на стадіоні «Електрометалург».