«Таврія» перемогла «Полтаву» на виїзді

Не зважаючи на дискваліфікацію двох основних захисників «Таврія» перемогла СК «Полтава» на виїзді із рахунком 1:3. Це був матч 14 туру Чемпіонату України Друга ліга (група Б).

Кримчани володіли м‘ячем з перших хвилин гри та розпочали із жвавих атак, що завершились голом авторства півзахисника «Таврії» Білоконя після вдалої передачі Богданова.

На 21-й хвилині суперники з Полтави зрівняли рахунок, гол забив Яременко. У другій половині першого тайму Бойко зміг успішно реалізувати пенальті у ворота «Полтави».

Полтавці не змогли у першому таймі налагодити вихід з оборони в атаку. На перерву команди пішли із рахунком 1:2.

Втім, 3 заміни у перерві, зміна тактики призвели до того, що у другому таймі м‘ячем заволоділи полтавці.

Однак, сімферопольці не тільки вистояли атаки, а й забили ще один м’яч у кінці другого тайму у ворота суперника. На 88 хвилині Бойко закриває рахунок 1:3. Огляд матчу доступний за цим посиланням.