«Таврія» на виїзді поступилася криворізькому «Кривбасу»

У неділю, 18 квітня, відбувся матч 18-го туру Чемпіонату України (друга ліга, група Б) – сімферопольці на виїзді, в Кривому Розі, зустрічалися з місцевим «Кривбасом» і поступилися з рахунком 0:5.

Вже у першому таймі кримчани пропустили три м’ячі: відзначилися Дмитро Фатєєв, Олександр П’ятов та В’ячеслав Рябов. Сімферопольці також мали можливості для взяття воріт господарів, але з небезпечним пострілом Максима Богданова впорався кіпер «Кривбасу». А удару Євгена Білоконя трохи забракло влучності.

У другому таймі криворіжці ще двічі відзначилися у воротах кримчан, довівши загальний рахунок до 5:0.

Свій наступний поєдинок підопічні Олега Федорчука зіграють у Новій Каховці проти харківського «Металу». Матч відбудеться 25 квітня на стадіоні «Енергія». Початок гри о 15:00.

Після 18-го туру «Таврія», маючи в своєму активі 28 очок, залишається на 4-й позиції.