«Таврія» на виїзді неочікувано поступилася маріупольському «Яруду»

У неділю, 28 березня в Маріуполі відбувся черговий поєдинок чемпіонату України з футболу (друга ліга, група «Б»), в якому сімферопольська «Таврія» на виїзді зустрічалася з місцевим «Ярудом». Нажаль, підопічні Олега Федорчука програли з рахунком 0:2.

В кінці першого тайму, при рівній грі, футболістам «Яруду» вдалася подача з кутового, після чого захисник господарів Кирило Лисенко головою відправив м’яча у ворота. В другій сорокап’ятихвилинці сімферопольці намагалися не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед, але в цей день удача була на стороні маріупольців. Витримавши натиск кримчан, вони за п’ять хвилин до кінця матчу спіймали гостей в швидкій контратаці і забили другий м’яч.

Таким чином, після поразки, «Таврія» перемістилася на дві сходинки вниз і займає четверте місце. Свій наступний поєдинок підопічні Федорчука зіграють 3 квітня на своєму полі в Мар’янівці з новокаховською «Енергією».