Тачанка – 2018: як пройшов мотофестиваль у Каховці

Захід лише за 2 дні зібрав більше 5 тисяч прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів нашої країни, в тому числі: 891 байкерів. Це абсолютний рекорд мотофестивалю “Тачанка”. Адже, до цього рекорд був зафіксований у 2016 році – 570 чоловік.

Мотогості фестивалю зібрались з 13 регіонів України: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Полтавська, Одеська, Миколаївська, Херсонська області. Були гості з м. Київ і м. Севастополь, а також 5 байкерів з 4-х країн Європи (в останнє іноземці були на фестивалі в 2013 році): Білорусь, Болгарія, Словенія, Росія (Москва).

Більше всього зареєструвалось байкерів з Херсонської області – 303, Миколаївської області – 129 та Запорізької області – 106.

Доречі, за українським законодавством, якщо на заході присутні громадяни з 14 регіонів країни то цей захід може мати статус “Всеукраїнський”, а якщо є представники з 2-х інших країн то захід може мати статус “Міжнародний”!

Під час “Тачанки” організатори приділили особливу увагу і захисникам країни – воїнам АТО. На фестиваль приїхали також 5 байкерів-учасників АТО.

Девіз мотофестивалю 2018 року – “Тачанка” – твоя і моя, наша сім’я!”.

Організатори та ініціатори фестивалю ММГО “Колеса Дракона” та відділ у справах молоді та спорту підготували багато традиційних і нетрадиційних заходів для учасників і гостей: мотопарад, колективне фото на монументі “Легендарна Тачанка”, чемпіонат по кастомайзінгу (переможець зібрав приз 956 грн., які організатори передали БФ “Лепта”), “мокра дискотека”, два рок-концерти, байкерські конкурси, “посиденьки біля багаття”, молодіжна дискотека, екскурсія до с. Козацького, конкурс “Мокрої футболки”, профілактична робота від БО Мережа Каховка та Каховського районного центру соціальних послуг, фотосушка від Карена Гарибяна “Маланкарі”, фаєр-шоу від новокаховської файєр-групи “Хорс”, пивний чемпіонат, вручення спеціальних байкерських номінацій. 

У байкерському таборі з успіхом проходили цікаві конкурси, серед яких буоциклетних: “найгучніший сигнал”, “кращий тюнінг”, “найкращий вихлоп”, “найкраща ілюмінація” тощо, а на переможців чекали статуетки від Стаса Горяна (до речі, така “фішка” є тільки на “Тачанці”) та призи від компанії “Чумак”.

Для гостей свята виступали гурти: “Logus”, “Colimator” (всі Нова Каховка), “Стас Ленин (Вand)” “Дюковський сад”, “Ракета” (всі Одеса), “ZNAYDENI RECHI” (м. Ізмаїл), “XVII” (м. Миколаїв) та “My Lions Priode” (м. Южноукраінськ).

Другий рік поспіль гості фестивалю смакували  “Козацький куліш” від Каховського Козачого товариства.

ХІІ мотофестиваль “Тачанка 2018” вже ввійшов в історію, а організатори розпочинають планувати наступний і дуже цікавий та загадковий “13-й” мотофестиваль “Тачанка 2019”.