Столична фірма за 300 мільйонів гривень побудує басейн у Новій Каховці

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради Херсонської області 30 березня за результатами тендеру замовив ТОВ «Абсолют-Клімат» будівництво спортивного комплексу вартістю 298,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2023 року збудують триповерховий Центр Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» пропускною спроможністю 379 осіб/год. по пр. Дніпровському, 18-а.

На тендер очікуваною вартістю 422,63 млн грн. прийшли чотири компанії: «Абсолют-Клімат», ПП «Ремводпласт Плюс», ТОВ «Основа» і ТОВ «Олеся». До торгів допустили тільки перші дві. Інші дві відхилили зокрема за гарантію десять років замість двадцяти.

Також «Основа» не вказала строк дії тендерної пропозиції 120 робочих днів та не надала свою будівельну ліцензію та кілька гарантійних листів. «Олеся» вказала неправильний строк дії тендерної пропозиції 120 днів замість 120 робочих днів, подала сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 без виду робі «монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання» та не надала один з гарантійних листів.

На торгах «Ремводпласт Плюс» вказав ціну 418,91 млн грн., що дещо нижче, а «Абсолют-Клімат» – ціну 298,99 млн грн., що на третину нижче від очікуваної вартості закупівлі.

Засновником столичного «Абсолют-Клімату» є киянин Вячеслав Березовський, а керує ним Сергій Большаков. Раніше співзасновником був Ігор Довгань із Києва. Фірма була субпідрядником ТОВ «АБК «Будмонтаж» із розбудови Національного інституту раку.

У 2019 році «Абсолют-Клімат» разом із «Основою» згадувався в одній кримінальній справі. Зокрема у ній йдеться про капремонт із переплануванням першого поверху акушерського відділення №2 Київського пологового будинку №3 за 12,25 млн грн.

Нині засновником і директором столичного суперника «Ремводпласт Плюс» є Роман Казмирський з реєстрацією в окупованому Донецьку, де компанія раніше мала адресу.

Свого часу компанією володів Володимир Леонідович Баря із Донецька. Особа з такими ПІБ була відома як учасник громадського руху «Донецька республіка», який очолює лідер бойовиків самопроголошеної ДНР Денис Пушилін. Сам Володимир Баря заявив «Нашим грошам», що не був і не є членом ніяких партій, громадських і громадянських організацій.

джерело