Спортивних об’єктів у Присиваській громаді побільшає

З початку осені в селі Іванівка іде будівництво універсального спортивного майданчика, адже в Присиваській громаді велику увагу приділяють популяризації здорового способу життя та спортивному вихованню дітей і молоді.

Про це повідомляє Присиваська сільска рада.

В селах функціонують спортивні центри, спортивний клуб «Атлант», майданчик з вуличними тренажерами, шкільні спортивні зали, 2 спортивних поля зі штучним покриттям для мініфутболу в селах Григорівка та Строганівка. Ось і в Іванівці у цьому році збудують сучасний універсальний спортивний майданчик, на якому всі бажаючі зможуть займатися улюбленим видом спорту на відкритому повітрі, а також з’явиться можливість проводити місцеві, районні спортивні змагання.

Вже зараз ділянку під спортивний майданчик обгородили бордюром та залили бетоном. Найближчим часом буде встановлене штучне покриття та огорожа.

Іванівський спортивний майданчик буде облаштований футбольними воротами, баскетбольними кільцями, волейбольними сітками, лавами для глядачів. Загальна вартість робіт становить 1,649 млн грн.