Слідчі направили до суду обвинувальний акт відносно злочинців, які вирощували коноплю на Каховщині

Наразі завершене досудове розслідування стосовно вирощування коноплі на території одного з селищ Чаплинської територіальної громади та обвинувальний акт відносно групи громадян направлений на розгляд суду. Загалом під час слідчих дій були вилучені 34700 наркорослин, повідомляє відділ комунікації поліції області.

Як розповів начальник відділу слідчого управління поліції Херсонщини Андрій Кобець, причетними до незаконного вирощування нарковмісних рослин є троє жителів м. Кривій Ріг, віком від 26 до 58 років. В ході досудового розслідування слідчі зібрали достатньо беззаперечних доказів для обвинувачення зловмисників у вчиненні злочинів, передбачених  ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (незаконне вирощування конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з метою збуту) та ч. 3 ст. 307 ККУ ( незаконне придбання, виготовлення та зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах, вчинене особою, яка раніше вчинила кримінальне правопорушення, передбачене статтею 310 ККУ, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Днями обвинувальний акт був затверджений прокуратурою та направлений на розгляд суду. Обвинуваченим може загрожувати 12 років ув’язнення з конфіскацією усього майна.