Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Новокаховській тергромаді стабілізувалась

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Новій Каховці стабілізувалась, повідомила на апаратній нараді 9 листопада заступниця генерального директора центральної міськлікарні Ольга Червоненко.

Про це інформує офіційна сторінка Новокаховської тергромади.

За словами Ольги Червоненко, зараз гострої проблеми з киснем не існує, в лікарні перебуває 155 хворих на COVID-19, з них у 43 — пневмонія. За добу померло 4 хворих на короновірус, в реанімації — 111 киснево залежних осіб. Померлі та ті, хто знаходиться в реанімації – не вакциновані.

На сьогодні провакциновано 31958 осіб, з них 18738 – першою дозою та 13220 осіб пройшли повний курс вакцинації, повідомила гендиректорка ЦПМСД Олена Ходорковська.

126 осіб зараз проходять лікування вдома з підтвердженим діагнозом COVID-19, ще 170 осіб перебувають на самоізоляції. В наявності є всі види вакцини (CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca). ЦПМСД отримав 11 кисневих концентраторів, ще 6 придбано за власні кошти. Три концентратори були залишені на денному стаціонарі, всі решта – передані у лікарню на випадок гострої необхідності.