Сільські бібліотеки Новокаховської громади отримали комп’ютери в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Новокаховська централізована бібліотечна система, в рамках національного проєкту «Дія. Цифрова освіта», отримала 6 комп’ютерів для трьох сільських бібліотек: Дняпрянської, Козацькоїї та Веселівської, повідомляє відділ культури і туризму.

Церемонія передачі комп’ютерів відбулася 26 липня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара.

Наразі Міністерство цифрової трансформації активно розвиває проект «Дія. Цифрова освіта», одним із завдань якого є сприяння комп’ютеризації сільських бібліотек України. Завдяки проекту вже 122 сільські бібліотеки 33 із 49 територіальних громад Херсонщини отримали 200 комп’ютерів (вживані, в гарному стані).

Варто зазначити, що проєкт є гарним прикладом взаємодії бізнесу, влади, громадянського суспільства і бібліотек. На його реалізацію не витрачаються кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки переданню техніки партнерами — Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу президента, Української бібліотечної асоціації та їх обласних відділень.