Школи Херсонської області з 2 листопада відновлять роботу

З 396 закладів освіти Херсонщини 29-30 жовтня розпочали роботу 35 шкіл Херсона та 7 Каховки. Решта планують відновити роботу з 2 листопада. Про це під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС розповіла заступниця начальниці управління освіти і науки ОДА Тетяна Юшко, повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

За її словами, наразі у закладах освіти області коронавірусом хворіє 18 дітей з 12 шкіл. Через це 13 класів перебуватимуть на самоізоляції, а один клас у Скадовському районі навчатиметься дистанційно.

“Ми пропонуємо розпочати навчання очно, але якщо ситуація з поширенням COVID-19 в області погіршуватиметься, то прийматимемо рішення комісії про перехід на змішану або дистанційну форму навчання”, — розповіла Тетяна Юшко.

Головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич зазначив, що для мінімізації ризиків зараження школярів та вчителів коронавірусом, потрібно передбачити механізм добровільного переведення дітей на дистанційну форму навчання.

“Поки нас не віднесли до “червоної зони”, ми маємо продовжувати навчання в очній формі. Але також маємо дати змогу батькам, які мають технічну можливість, аби їхні діти навчались дистанційно, отримати цю послугу. Тобто за бажанням вони можуть написати відповідну заяву, аби їхня дитина навчалась вдома, а не в школі”, — зазначив Юрій Ромаскевич.