Щеплення від коронавірусу отримали 10,6 тис. жителів Новокаховської громади

У Новій Каховці вакциновано 12025 осіб, в тому числі 10600 — жителі Новокаховської громади, повідомила на апаратній нараді 2 серпня генеральний директор ЦПМСД Олена Ходорковська.

Про це інформує офіційна сторінка Новокаховської міської територіальної громади.

На апаратній нараді 2 серпня генеральний директор новокаховського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Ходорковська розповіла про ситуацію з вакцинацією та захворюваністю на COVID-19. Так, на сьогоднішній день вакциновано 12025 осіб, в тому числі 10600 осіб — жителі Новокаховської громади. За вихідні дні було провакциновано 198 осіб. Діти віком від 12 років можуть вакцинуватися за умови рекомендації сімейного лікаря. Всі види вакцини є в наявності, центр вакцинації працює кожного дня з 8 до 17 години на другому поверсі міської поліклініки.

Відносно захворюваності на короновірусну хворобу, на жаль, громада повернулася на рівень березня поточного року: зараз існує 18 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, люди проходять лікування в домашніх умовах. Ще 23 особи перебувають з підтвердженим діагнозом на стаціонарному лікуванні.

Також Олена Ходорковська повідомила, що був придбаний кисневий концентратор, відтак хворі на COVID-19 зможуть отримувати кисневу терапію і лікуватися в умовах денного стаціонару.