Сесія Каховської райради: які питання розглянули депутати

Минулого тижня, 26 липня, відбулась 27 сесія Каховської районної ради.

В традиційній 30-хвилинці голова постійної депутатської комісії райради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування Олександр Думінець звернувся до депутатського корпусу з питанням щодо підтримки рішення комісії щодо співфінансування видатків на придбання медичного обладнання для Херсонського онкодиспансеру.  Депутати підтримали рішення комісії звернутися до Херсонської обласної ради та облдержадміністрації та з’ясувати перелік обладнання, що закуповуватиметься, та вимоги обслуговування ним пацієнтами Каховського району.

Порядок денний цієї сесії був насиченим. Депутати розглянули 18 питань.

В результаті чого затверджено: 2 програми – зайнятості населення Каховського району на період до 2020 року та розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Каховському районі і підтримки комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2018-2021 роки; 4 проекти землеустрою щодо зміни меж с. Дудчине Тавричанської сільської ради, с. Чорноморівка та с. Вільна Україна Роздольненської сільської ради, с. Зелена Рубанівка та с. Калинівка Зеленопідської сільської ради; звіт незалежної оцінки індивідуального визначеного майна дощувальних машин «Фрегат», які знаходяться на балансі Роздольненської сільської ради.

Також під час засідання внесли зміни до: рішення ХХІ сесії районної  ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року № 396 „Про районний бюджет на 2018 рік”; районної  програми розвитку фізичної культури та спорту на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ  скликання від 07.06.2018 року № 494; внесено доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2018 рік.