Сергій Пучков — новий головний тренер «Таврії»

Головним тренером футбольного клубу «Таврія» Сімферополь офіційно призначений Сергій Пучков. У тренерський штаб кримського клубу увійшов і Костянтин Поліщук, повідомляє офіційний сайт клубу.

На зустрічі, що відбулася в Херсоні з президентом клубу Едуардом Репілевскім, були обговорені всі питання функціонування клубу. Також була поставлена ​​мета – вихід у першу лігу.

На 12 червня запланований візит Сергія Пучкова і Костянтина Поліщука в Мар’янівку для ознайомлення з інфраструктурою, необхідною для функціонування професійного футбольного клубу. На 20 червня призначений перший збір і старт підготовки до початку чемпіонату другої ліги (група «Б»). Початок чемпіонату заплановано на 25 липня.

Досьє:

Сергій Валентинович Пучков – вихованець луганського футболу. Ази футбольної майстерності осягав у футбольній школі Лутугине, потім в луганському спортінтернаті.

Протягом ігрової кар’єри (1979-2003 рр.) виступав за одеський «Чорноморець» (молодіжний склад), «Торпедо» (Луцьк), СКА (Одеса), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Металург» (Запоріжжя), «Шталь» (Бранденбург), «Бінім» (Потсдам), «КАМАЗ» (Набережні Челни), «Хапоель» (Беер-Шева), «Евіс» (Миколаїв), «Металург» (Маріуполь), «Араз» (Баку), «Гірник-Спорт» з Горішні Плавні. Притягувався до молодіжної збірної СРСР, в якій був капітаном. В її складі провів 13 ігор, забив 1 гол.

Зіграв 201 матч у чемпіонатах СРСР, забив 9 голів. Двічі потрапляв в список «33-х кращих футболістів СРСР»: 1985 – № 3, 1988 – № 3.

У 2003 році перейшов на тренерську роботу. Працював тренером у МФК «Миколаїв», ФК «Черкаси», «Кристал» (Херсон), ФК «Севастополь», «Таврії» (Сімферополь), «Славутич» (Черкаси), «Металург» (Запоріжжя), «Гандзасар» (Вірменія), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).

Досягнення (гравець):

Чемпіон СРСР: 1983, 1988.
Срібний призер чемпіонату СРСР: 1987, 1989.
Бронзовий призер чемпіонату СРСР: 1984, 1985.
Володар Кубка СРСР: 1989.

Досягнення (тренер):

Володар Кубка України: 2009/2010.